Tuesday, June 25, 2024

Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Προημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής

777 views
Κοινοποίηση

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής της προημιτελικής φάσης του πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ18.

Προημιτελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18Α’ Όμιλος (Μίκρα-Θεσσαλονίκη): Γ.Σ. Αντίκυρα, Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Π.Α.Ο.Κ.

Τετάρτη 15 Μαΐου 2024

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου – Π.Α.Ο.Κ. 3-2 (24-26, 25-10, 29-31, 25-16, 15-09), Διαιτητές: Τοσουνίδης, Κουκουμάκας Π., Παρατηρητής: Κάλλης.

Πέμπτη 16 Μαΐου 2024

19.00: Π.Α.Ο.Κ. – Γ.Σ. Αντίκυρα, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Καπλάνης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Παρασκευή 17 Μαΐου 2024

16.00: Γ.Σ. Αντίκυρα – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Λούμσι, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Βαθμολογία Α’ Ομίλου

1. Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου 2β. (3-2)

2. Π.Α.Ο.Κ. 1β. (2-3)

3. Γ.Σ. Αντίκυρα 0β. (0-0)

Β’ Όμιλος (1ο Γυμνάσιο Λάρισας): Α.Ο. Σερρών, Α.Ε. Λαρίσης, Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Α.Σ. Γιάννενα.

Τετάρτη 15 Μαΐου 2024

Α.Σ. Γιάννενα – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής 3-2 (21-25, 27-25, 25-27, 25-23, 15-12), Διαιτητές: Αθανασόπουλος, Μπατσίλα, Παρατηρητής: Αντωνούλης.

Πέμπτη 16 Μαΐου 2024

20.30: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Ε. Λαρίσης, Διαιτητές: Σουφλής, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Θεμελής.

Παρασκευή 17 Μαΐου 2024

15.00: Α.Ε. Λαρίσης – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Βήτας, Χλωρός, Παρατηρητής: Αντωνούλης.

Βαθμολογία Β’ Ομίλου

1. Α.Σ. Γιάννενα 2β. (3-2)

2. Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής 1β. (2-3)

3. Α.Ε. Λαρίσης 0β. (0-0)

Ημιτελική Φάση Α’ και Β’ Ομίλου – Σάββατο 18 Μαΐου 2024

Μίκρας, -: Α1 – Β2
1ο Γυμνάσιο Λάρισας, -: Β1 – Α2

Γ’ Όμιλος (Αθήνα, «Παύλος Γιαννακόπουλος»): Παναθηναϊκός Α.Ο., Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας.

Τετάρτη 15 Μαΐου 2024

Γ.Σ. Άθλος Πατρέων – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 3-0 (25-13, 25-21, 25-16), Διαιτητές: Μάλφας, Κώτσιας, Κατραντσιώτη, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας 3-0 (25-16, 25-12, 25-17), Διαιτητές: Γεωργιάδης, Ανδρέου, Μπίτσικα, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Πέμπτη 16 Μαΐου 2024

19.00: Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Γεωργάκη, Μουζακίτη, Κορδετζάκη, Παρατηρητής: Πολίτης.
21.15: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Σπίγγου, Μισιάκα, Παρατηρητής: Πολίτης.

Παρασκευή 17 Μαΐου 2024

13.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων – Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας, Διαιτητές: Μεταξά, Παπαχατζής Ν., Μπάρτζη, Παρατηρητηής: Γεωργόπουλος.

19.00: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Οικονόμου Β., Παυλάκης, Παππά, Παρατηρητηής: Γεωργόπουλος.

Βαθμολογία Γ’ Ομίλου

1. Παναθηναϊκός Α.Ο. 3β. (3-0)

2. Γ.Σ. Άθλος Πατρέων 3β. (3-0)

3. Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 0β. (0-3)

4. Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας 0β. (0-3)

Δ’ Όμιλος (Βύρωνας, Κλειστό Γήπεδο Μυρακτής): Α.Ο. Καλαμάτα 80, Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Α.Ο. Νέοι Βύρωνος.

Τετάρτη 15 Μαΐου 2024

Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Ο.Κ.Α. Αρκάδι 0-3 (24-26, 14-25, 18-25), Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Καραγιαννάκης, Νικολάου, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος 3-1 (18-25, 25-16, 25-16, 25-21), Διαιτητές: Χαμπιλού, Κατσάρας, Λαγού, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Πέμπτη 16 Μαΐου 2024

18.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Ο. Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Σαμοθράκης, Μέντη, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.
20.30: Α.Ο. Νέοι Βύρωνος – Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Διαιτητές: Αρβανίτης, ΤΟμαράς, Μήτση, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Παρασκευή 17 Μαΐου 2024

15.30: Ο.Κ.Α. Αρκάδι – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Μενεσλής, Δουκάκη, Ορφανίδη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

18.30: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Παπαθανασίου, Τόλιος, Ντέντα, Παρατηρητής: Γεωργουλέας.

Βαθμολογία Δ’ Ομίλου

1. Ο.Κ.Α. Αρκάδι 3β. (3-0)

2. Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων 3β. (3-1)

3. Α.Ο. Νέοι Βύρωνος 0β. (1-3)

4. Α.Ο. Καλαμάτα 80 0β. (0-3)
Ημιτελική Φάση Γ’ και Δ’ Ομίλου – Σάββατο 18 Μαΐου 2024

«Παύλος Γιαννακόπουλος», 15.00: Γ1 – Δ2
Κλειστό Γήπεδο Μυρακτής, 15.30: Δ1 – Γ2

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

396402682 346095894498427 6008047625443043260 N

@2023 –  All Right Reserved. Designed and Developed by Digital Cities IKE

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?